#EPIZODY: i10 w Kosmosie Czy Coś

i10 w Kosmosie Czy Coś

i10 w kosmosie czy coś
Zasady:
W czwartki każdy, kto chce - zgłasza na fanpejczu zdanie, od jakiego ma się zacząć dalsza część opowieści (nie świrujcie, niech to zdanie nie będzie milionkrotnie złożone:) )


Do piątku gdzieś do 17 głosujemy, która z Waszych propozycji jest najfajniejsza.
Do środy po południu ja dopisuję dalszy ciąg do zdania i wrzucam na bloga (w tym wątku). Nie mam pojęcia jak długie będą to historie, zobaczymy.
Później kolejny czwartek i kolejne Wasze propozycje, proste.Snujemy opowieść pod tytułem "i10 w Kosmosie Czy Coś" i będzie to opowieść piękna i przerażająca jednocześnie. Opowieść, któa na pewno poruszy wszystkie serca, zabruździ czoła, i spowoduje uśmiech na twarzach dzieci*. W każdym razie nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. 


Jedni zarzucą jej kicz, inni granie na uczuciach, jeszcze innym po prostu spodobają się śmiałe sceny erotyczne, bo to będą ludzie, którzy lubią śmiałe sceny erotyczne, a w kosmosie to już w ogóle. :)


Jeżeli kiedykolwiek dojdzie do wydania opowieści w jakiejś formie - wszyscy współautorzy oświadczają, że zysk przekażą na dowolny cel dobroczynny, który sobie  wybierzemy, lajkami rzecz jasna.
Niech Moc będzie z Wami!


No to jakie jest pierwsze zdanie?


Copyright © By i10 · Powered By Blogger · Helpful Spirit RedFoX

XXXXX