#EPIZODY: Jak popełnić samobójstwo

Jak popełnić samobójstwo


Szukasz sposobu na zabicie się?
BINGO!
BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!

Niezbywalnym prawem każdego człowieka jest prawo do decyzji o własnym życiu lub jego zakończeniu. To Twoja decyzja  i nie mnie oceniać, czy dobra, czy zła. 
Tym bardziej, że sam myślałem o samobójstwie tysiące razy. Co prawda zawsze kończyło się na myśleniu i nigdy swoich pomysłów nie wprowadziłem w czyn - ale przecież i u Ciebie na razie jest podobnie. Na razie żyjesz...

Więc do rzeczy:
Najważniejsze pytanie, które każdy samobójca powinien sobie zadać, to 

czy jego czyn kogoś skrzywdzi

czyli 

czy komuś będzie przykro?


Jeśli tak - no cóż... nie sądzisz, że ukaranie kogokolwiek własną śmiercią jest dość... głupie? 
Karzesz przede wszystkim siebie. 
Będziesz trupem, kawałkiem mięsa, a kilka dni później gnijącym kawałkiem mięsa, bo śmierć przez samozamrożenie jest niezwykle bolesna (i jej wybór zdecydowanie odradzam). 
Jasne - osobom, w które w tej chwili celujesz będzie smutno (zgodnie z Twoimi oczekiwaniami), ale to potrwa tylko parę chwil! Później dojdą do wniosku, że coś musiało być nie w porządku z Twoją głową i tak oto zapiszesz się w ich pamięci jako czubek. Zresztą i tak ta pamięć wkrótce zostanie wymazana, ponieważ kto by chciał wspominać "jakiegoś czubka"?

Jednak może wcale tak nie jest i uważasz, że zmniejszenie stanu ludzkości o Twoją osobę nikogo nie obejdzie?
Więc... w ogólnym ujęciu... masz całkowitą rację. 
Ziemię zamieszkuje jakieś osiem miliardów ludzi i nawet ułamek promila nie zauważy, że Cię nie ma.

Zatem dość biadolenia, przejdźmy do konkretów, w końcu nikt Cię za Ciebie nie zabije, bo to nie byłoby samobójstwo, tylko zabójstwo, haha (taki żart):

Jedynym skutecznym i polecanym wśród samobójców sposobem na bezbolesne i całkowicie skuteczne odebranie sobie życia jest skok do czynnego wulkanu.

Ale wiadomo - nie każdy może rano wstać i wychodząc przed dom powiedzieć "oho, wulkan dzisiaj spokojny" lub "kurczę, znowu leci lawa".
Zatem, o ile nie należysz do tych szczęśliwców, jest coś, czym wulkan możesz zastąpić.
Magiczne słowo to huta.


Znajdź najbliższą czynną hutę stali (w hucie szkła możesz co najwyżej zdezintegrować swoją nogę, lub rękę. Oczywiście da się w ten sposób zabić, niejako na raty, jednak zauważ proszę, że nie będzie to proces bezbolesny!) i w budce przy wejściu zapytaj  wartownika o możliwość zapisania się na wycieczkę po zakładzie. Wszystkie huty takie wycieczki przeprowadzają, wartownik poinformuje Cię kiedy będzie najbliższa.

Zapisz się na nią!

No, a później nie muszę tłumaczyć.

W momencie, gdy znajdziecie się nad otwartym piecem...robisz hop...

A teraz na serio:
Jeśli nie jesteś stałym Czytelnikiem/Czytelniczką Epizodów i trafiłeś/aś na ten wpis poszukując sposobu na popełnienie samobójstwa, bo był wysoko wyświetlony w Googlach, to na razie tego nie rób.

Zacznij od napisania do nas  w tym wątku na fanpejczu, czytają go setki/tysiące sympatycznych osób i zdziwisz się, że KAŻDEJ z nich na Tobie zależy.
Dołącz do nas, może wspólnie uda nam się coś Ci doradzić?
Może nie, ale dołącz, co Ci kurde zależy?
Adres fanpejcza:

A jeżeli nie masz Facebooka, proszę, naprawdę proszę, żebyś - zanim zrobisz coś, czego odwrócić się nie da - zadzwonił/a pod numer:

89 527 00 00  - jeśli jesteś pełnoletni/a


 lub

89 19288 - jeśli nie jesteś.

lub

19288 - jeśli Twój telefon obsługuje takie krótkie numery.
DO CZYTELNIKÓW BLOGA. (INFORMACJA, KTÓRA ZA TYDZIEŃ ZOSTANIE USUNIĘTA):

Wpis jest częścią akcji mającej na celu strolowanie Googli i spowodowanie, żeby w wynikach wyszukiwania "Sposobu na samobójstwo" na początku ukazywały się rady dobre, a nie "idź do Castoramy i kup linkę fi 20 cena 3,80 za metr, oraz stołek plastikowy składany po 17,50...".


Udostępniajcie wpis - niech będzie jak najwyżej.

(A jak na naszym fanpejczu pojawi się potencjalny samobójca... no kurde,  mądrzy ludzie jesteście, nie muszę Wam tłumaczyć :) w każdym razie nie pozwólcie mu/jej rozmawiać z Jakobym)

Miłego dnia!Copyright © By i10 · Powered By Blogger · Helpful Spirit RedFoX

XXXXX