#EPIZODY: Share week 2015

Share week 2015

Raz w roku, w marcu, gdy pierwsze pierwiosnki wystawiają swoje durne pierwiosnkowe ryje nad jeszcze nie do końca odmarzniętą ziemię, Polskę ogarnia chaos, a Szatan - Pan Ciemności porywa dusze grzeszników prosto na dno piekieł...

...ale my nie o tym.

W tym samym bowiem czasie rozpoczyna się, trwa i na koniec zgodnie z odwiecznym prawem natury kończy tak zwany Share Week.
Rzecz w skrócie polega na tym, że jedni blogerzy (na przykład ja) polecają swoim czytelnikom innych blogerów (na przykład mnie). 
Dzięki temu czytelnicy nie muszą błąkać się po zakamarkach internetu, rwać włosy z głów i krzyczeć "nie wiemy, co mamy czytać!", zaś ci blogerzy, którzy zostali poleceni stają się popularni, albo nie.
Jak widać - korzyść dla wszystkich.
#Epizody biorą w tym udział po raz pierwszy.

To nie zwlekając przejdźmy do poleceń.

Polecam jeden stary i dwa nowe blogi.  Tak nowe, że raczkujące, a w jednym przypadku  można powiedzieć, że jego autor jest na etapie przegryzania pępowiny i nabierania oddechu do pierwszego wrzasku... chociaż nie, nieprawda:

1. Nagato już wrzasnął i to dawno temu. Serię jego tekstów z podróży do Japonii można było jakiś czas temu śledzić na Joemonsterze. Obecnie Szymon Charkiewicz (bo Nagato wbrew pozorom wcale się nie nazywa Nagato! Byłem w szoku!)... obecnie Szymon zebrał wszystkie swoje wpisy w jednym miejscu, dopisał kilka nowych , w tym najważniejszy pod tytułem "Witam na moim blogu" i dowodząc całkowitego braku kreatywności nazwał to miejsce:
www.nagato.pl 

2. Żeby przedstawić drugi blog wystarczy, bym posłużył się nazwiskiem.
Nazwiskiem, które rozpala do czerwoności przynajmniej tych z Was, którzy czytują fanpejcz.
Zrytość komentarzy tej osoby kazała mi przypuszczać, że jeśli coś napisze - będzie to tekst, który każe się zastanowić nad stanem umysłu. Swoim lub autora.
I wyłącznie takie teksty można znaleźć na stronie autora - konkretnie Marcina Sawoniuka, bo o nim mowa, a być może nie wszyscy wiedzą, że Marcin tworzy bloga: 
http://www.komaryrypia.pl 
Też polecam. 

3. Tak dużo blogów, tak mało miejsca... Ale słowo się rzekło - kobyłka u płotu:
Trzeci blog jest stary, jego autorka chyli się na nad świeżo wykopanym grobem (darujcie przenośnię, zwłaszcza Ty Autorko), jednak nie z powodu wieku, ma przecież dopiero trzynaście lat, tylko z powodu dojrzałości tekstów.
Jej teksty są jak pyszny, nieco wytrawny, nieco cierpki,  jednak z całą pewnością dojrzały 
ser.

No, to zareklamowałem.
Powyższa kolejność wynika z czasu istnienia blogów i z niczego innego :)
Więcej o ShareWeek 2015 można poczytać na stronie pomysłodawcy akcji.

Nowy tekst pojawi się w weekend.
Spróbujemy w nim zrobić reklamę.
A na fanpejczu trwa konkurs na zestaw słów, których muszę użyć podczas przyszłotygodniowego wywiadu na żywo. :D

Miłego dnia!


Copyright © By i10 · Powered By Blogger · Helpful Spirit RedFoX

XXXXX