#EPIZODY: Oficjalne wyniki Międzynarodowego Konkursu im. Cycków Monisi

Oficjalne wyniki Międzynarodowego Konkursu im. Cycków Monisi

Jury  złożone z Najmilszej i Monisi wnikliwie zapoznało się z nadesłanymi pracami i uznało, że wszystkie są piękne i niosą głębokie przesłanie mówiące, że tym co się w życiu liczy jest miłość, Paint, moda i poczucie humoru.

Niestety Jury nie doszło do porozumienia w kwestii przyznania Nagrody, ponieważ się pokłóciło i przestało odzywać.
Najmilsza wybrała coś innego niż Monisia i w żaden sposób żadna nie chciała ustąpić.
Jako sprawujący nadzór nad prawidłowym przebiegiem konkursu zareagowałem i zaproponowałem Jury, że kupię mu piwo smakowe, jeśli przestanie się wygłupiać. 

Błyskotliwy zabieg nie przyniósł żadnego rezultatu - wypiwszy piwo Jury nawet bardziej okopało się na swoich dość odmiennych stanowiskach.

Pozostawało jedno.

Po skontaktowaniu się ze Sponsorem Konkursu uzyskałem zgodę na przyznanie dwóch równorzędnych pierwszych nagród.

 A otrzymują je:

Od Najmilszej:
"Za niesamowitą wyobraźnię, niewychodzenie poza kontur i dość wierne oddanie nie tyle wyglądu - co charakteru mojej wrednej siostry, z którą się nie będę odzywać do końca życia" nagrodę otrzymuje Just Pau Ju:
A od Monisi:
"Za zakolanówki, za dość bliskie oddanie wyglądu, charakteru i gustu, za odgadnięcie, że w czerwonym mi dobrze, ale przede wszystkim  za niebanalną kreskę" nagrodę otrzymuje Umi.Zwycięzcom, a raczej Zwyciężczyniom gratuluję - maile przekazuję do Sponsora, który się z Wami skontaktuje, żebyście mogły  wybrać Nagrodę.
Napiszcie na fanpejczu co wybrałyście i po otrzymaniu Nagród koniecznie wrzućcie zdjęcia, żebyśmy z Waszej wygranej wszyscy mogli się cieszyć wspólnie :)


Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział, mam nadzieję, że bawiliście się dobrze. W przygotowaniu jest kolejny konkurs.
Więc stay tuned!

Na pocieszenie (jeśli ktoś potrzebuje pocieszenia) przedstawiam zrobione kilka godzin później zdjęcie Monisi BEZ koca.  Podpisano:
Szef Sztabu

Copyright © By i10 · Powered By Blogger · Helpful Spirit RedFoX

XXXXX