#EPIZODY: Regulamin konkursu nr 3

Regulamin konkursu nr 3

Radio Żak przeprowadza wywiady z ciekawymi ludźmi i z jakichś powodów postanowiło do tego grona zaliczyć mnie. Co mnie zdziwiło.
I bardzo ucieszyło. Pomyślałem, że skoro ja już jestem cały taki ucieszony - warto, żeby czytelnicy bloga też mieli z tego wywiadu frajdę, więc proponuję konkurs.
Napiszcie proszę na
swoje propozycje wyrażeń, zwrotów (składających się z dwóch słów), których podczas wywiadu będę musiał użyć odpowiadając na pytania dziennikarza. Wywiad będzie na żywo, we wtorek, w Łodzi na 88,8 FM, zaś w niełodzianie będą mogli rżeć słuchając transmisji online z tego linku.
Regulamin
1. nie bluzgi 2. podczas wywiadu użyję w odpowiedziach trzech Waszych propozycji, które we wtorek rano będą miały największą ilością lajków. 3. fajnie byłoby, gdybyście dołączyli do obserwatorium (jest w prawej ramce) przed wzięciem udziału. 4. mogę zmieniać Regulamin... 5. ..więc co jakiś czas warto sprawdzać czy tego nie zrobiłem :D Zmiany w Regulaminie: 6. Te wyrazy muszą istnieć... (Mateusz, pogięło Cię? Żdżgliżdżgwa?? :D:D:D:D ) 7. ...w słowniku języka polskiego. (Bartek, Kuba, Samboja :) ) 8. każde 20 udostępnień konkursu zwiększy ilość zwrotów, których muszę użyć o jeden... 9. wstępne rozstrzygnięcia poznacie w poniedziałek o 17
Copyright © By i10 · Powered By Blogger · Helpful Spirit RedFoX

XXXXX